Transmisja nabożeństw z naszej kaplicy
Kliknij aby zobaczyć.


27 Niedziela zwykła 2.X.2022


1. Dziś jest 1-sza niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 10.00 ostatnia w tym roku Procesja Eucharystyczna wokół kościoła.

2. We wtorek rozpoczynamy 40-godzinne nabożeństwo związane z patronką naszej parafii św. Faustyną Kowalską. Całodzienna adoracja. Wtorek i środa Msze św. godz. 7:00, 16:30, 18:00, po każdej Mszy Adoracja Najświętszego Sakramentu. Zapraszam w ciągu dnia. Poprowadzi ks. Adam Sokołowski, polecajmy jego osobę w modlitwie.

3. Dziś jest w naszej Archidiecezji Dzień Eucharystii. O godz. 11:00 w Sokółce w Kolegiacie św. Antoniego uroczysta Msza Święta.

4. Dziś 2 października godz. 12:00. wyjątkowo spotkanie do I komunii dzieci

5. W tym tygodniu:
• w wtorek (4 X) wspomnienie św. Franciszka z Asyżu.
• środa (5 X) wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, Zakonnicy, Apostołki Miłosierdzia Bożego.
• czwartek (6 X) wspomnienie św. Brunona, Kapłana. Jest to 1-szy czwartek miesiąca. Modlimy się o dobre i liczne powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.
• piątek (7 X) wspomnienie NMP Różańcowej. Pierwszy piątek miesiąca, odwiedziny chorych od 8.30. Proszę o zgłoszenie chorych.
• Nabożeństwo Różańcowe: w naszym kościele codziennie o godz. 17:15. ZAPRASZAMY na różaniec dzieci, młodzież i dorosłych, a szczególnie ministrantów.

6. Dziś 2 października w Białymstoku będzie miał miejsce Podlaski Marsz dla Życia. Rozpoczyna się Mszą świętą o godzinie 14:00 w Archikatedrze. O godzinie 15:00 nastąpi uformowanie Marszu i przejdziemy ulicami naszego miasta do Bazyliki św. Rocha.

7. Bierzmowania klasom 1, ks. Abp Edward Ozorowski udzieli 9 października na Mszy o godz. 12:00.
• Próba z ustawianiem się w piątek 7 X; godz. 18:00.
Spowiedź młodzieży, rodziców i świadków sobota 8 X godzina 16:00.

8. BÓG ZAPŁAĆ! - za ofiary składane na potrzeby naszej Parafii oraz wpłacane na konto parafialne.

9. Ze stolika przy wyjściu z kościoła można wziąć TORBĘ SAMARYTANKĘ, przygotowaną przez CARITAS naszej Archidiecezji. Należy ją zwrócić wypełnioną artykułami spożywczymi o długim terminie ważności do 16 października.

10. Próba scholii sobota godz. 14:00 na plebanii. Zapraszamy chłopców na ministrantów.

11. Zapraszamy do lektury nowego numeru "Dróg Miłosierdzia". W październiku, miesiącu Matki Bożej, polecamy artykuł o Maryi jako umiłowanej córce Boga, szczególnie przez Niego wybranej. Proponujemy również rozmowę z rektorem białostockiego seminarium duchownego, do którego w tym roku zgłosiło się 8 nowych kleryków, na temat powołania kapłańskiego i wyzwań stojących aktualnie przed osobami odpowiedzialnymi za formację seminaryjną. Dołączona książka. Nowy Rycerz Niepokalanej 5zł.


Życzymy Wszystkim dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia!