Transmisja nabożeństw z naszej kaplicy
Kliknij aby zobaczyć.


29 Niedziela zwykła 16.X.2022


1. Dziś obchody XXII Dnia Papieskiego, pod hasłem;” BLASK PRAWDY". Przed kościołem zbiórka do puszek na Fundusz Stypendialny dla zdolnej młodzieży z ubogich rodzin.
* Dziś po Mszy o 12:00 spotkanie klas 8 do bierzmowania.

2. W tym tygodniu obchodzimy:
- w poniedziałek (17 X) wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika.
- w wtorek (18 X) święto św. Łukasza, Ewangelisty, Patrona Służby Zdrowia. Msza św. w intencji Pracowników Służby Zdrowia zostanie odprawiona jutro (18 X) o godz. 18:00 w Katedrze Białostockiej. Zapraszamy do wspólnej modlitwy lekarzy, pielęgniarki, położne, ratowników medycznych, farmaceutów i innych pracowników świata medycznego.
- środę (19 X) wspomnienie bł. Jerzego Popiełuszki, Prezbitera i Męczennika.
- czwartek (20 X) wspomnienie św. Jana Kantego, Prezbitera.
- w sobotę (22 X) wspomnienie św. Jana Pawła II, Papieża.

3. Nabożeństwo różańcowe w naszym kościele codziennie przez cały miesiąc październik o godz. 17:15. W niedzielę po 10:00. ZAPRASZAMY!

4. Tradycyjne modlitwy za zmarłych - WYPOMINKI - będą odprawiane w naszym kościele od 1 do 3 XI 2022 r.: o godz. 17:00 - część różańca z WYPOMINKAMI, a o godz. 18:00 MSZA ŚWIĘTA za zmarłych poleconych BOGU w WYPOMINKACH. Kartki do wpisania imion i nazwisk zmarłych są na stolikach przy wyjściu z kościoła. Można wziąć zwykłą kartkę i wpisać swoich bliskich zmarłych.

5. W następną niedzielę rozpocznie się TYDZIEŃ MISYJNY pod hasłem: Będziecie moimi świadkami! (23 X). Taca będzie zbierana na MISJE.

6. Zapraszamy też chłopców i mężczyzn do służby przy ołtarzu jako ministranci.

7. BÓG ZAPŁAĆ! - za ofiary składane na potrzeby naszej Parafii oraz wpłacane na konto parafialne. Dziś taca w całości na budowę naszego kościoła.

8. Bóg zapłać za wspólne pielgrzymowanie do Częstochowy.
* Bóg zapłać za pomoc w przygotowaniu do bierzmowania, ofiara na budowę kościoła 1700zł. Bardzo dziękuję.

9. Zapraszam na bal Andrzejkowy 26 listopada sobota przed adwentem w restauracji LECH, początek godz. 19:00.


Życzymy Wszystkim - Parafianom i Gościom - wielu łask Bożych, dobrej niedzieli i pomyślnego tygodnia, zdrowia duszy i ciała!