Niedziela Wielkanocna - 17.IV.2022


1. Dziś Msze św. o godz. 6.00, 9.00, i 10.00. Wieczorem nie ma.
● Drugi dzień Świąt Wielkanocy Msze 8.00, 10.00, 12.00, wieczorem nie ma. Jutrzejsza taca będzie zbierana na KUL i Centrum Pastoralno - Katechetyczne w Białymstoku.

2. Uroczystość Wielkanocną obchodzimy przez 8 dni (oktawa). Zapraszamy na Msze św. oktawy Wielkanocnej. W piątek (22 IV) ze względu na oktawę Wielkanocną nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Do soboty (23 IV) po wieczornej Mszy św. będziemy odprawiać Nowennę do Miłosierdzia Bożego.

3. BÓG ZAPŁAĆ! - Wszystkim bardzo zaangażowanym w przygotowanie Ciemnicy i Grobu Pańskiego. Pan Janusz, Zdzisław, Jerzy, Marian, paniom za pomoc w doczyszczeniu kościoła nowego, panom za sprzątnięcie, pan organiście Stanisławowi, kościelny Michał, pani Ela Pietruszko. Scholi. Ministrantom za służbę przy Ołtarzu Pańskim. Za ofiary na kwiaty do Grobu Bożego złożona 1370 zł.

4. BÓG ZAPŁAĆ! - za ofiary składane na potrzeby naszej Parafii: zarówno na tacę jak i wpłacane na konto parafialne. Dziś taca w całości na budowę naszego kościoła.

5. BÓG ZAPŁAĆ! - Pani Rutkowskiej za ofiarowanie Paschału na tegoroczne Święta Wielkanocne.

6. AWSD w Białymstoku zaprasza na rekolekcje powołaniowe dla młodzieży męskiej (od 16 roku życia) w dniach 22 - 24 kwietnia 2022 r. Szczegóły na stronie internetowej AWSD.

7. W przyszłą niedzielę (24 IV) Święto Miłosierdzia Bożego. W tym dniu rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia. Będą zbierane ofiary do puszki na CARITAS Archidiecezji Białostockiej.
W niedzielę Miłosierdzia Bożego (24 IV) odbędzie się Piesza Pielgrzymka do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Białymstoku. Jedna z grup wyruszy sprzed naszego kościoła o godz. 11.30. Zachęcamy do udziału w tej pielgrzymce. Nie trzeba się zapisywać.

8. Dziękuje Wszystkim, którzy złożyli dary na paczki dla ubogich. Wydano 29 paczek na Święta. Bóg Zapłać. Za dary dla Ukraińców, zostały przekazane.

9. Zachęcamy serdecznie do adoracji Najświętszego Sakramentu w środę 17.30.  Szczególnie gorąco módlmy się o POKÓJ na Ukrainie, w Polsce i na całym świecie.


Życzymy Wszystkim - Parafianom i Gościom - radosnych, zdrowych oraz błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego!