Niedziela Wielkanocna - 31.III.2024


1. Dziś Msze św. o godz. 6:00, 9:00, i 10:00. Wieczorem nie ma.
- Drugi dzień Świąt Wielkanocy (1 IV) Msze 8:00, 10:00, 12:00, wieczorem nie ma. Jutrzejsza taca będzie zbierana na KUL i Centrum Pastoralno - Katechetyczne w Białymstoku.

2. Uroczystość Wielkanocną obchodzimy przez 8 dni (oktawa). Zapraszamy na Msze św. oktawy Wielkanocnej. W piątek (5 IV) ze względu na oktawę Wielkanocną nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Do soboty (6 IV) po Mszy św. wieczornej będziemy odprawiać Nowennę do Miłosierdzia Bożego.

3. Dziękuję - Pani Rutkowskiej za ofiarowanie Paschału na tegoroczne Święta Wielkanocne. Wszystkim z Kół Żywego Różańca, osobom indywidualnym, za ofiary na kwiaty do kościoła. Ks. Sławomirowi oraz p. Eli za dekoracje, pan Zdzisław kościelny, p. organista Stanisław, dla wspaniałego chóru „CHORUS DEI” ministrantom młodszym i starszym. Dziękuje za liczą obecność na modlitwie i wszystkim za wszelką pomoc. Bóg zapłać.

4. BÓG ZAPŁAĆ! - za ofiary składane na potrzeby naszej Parafii: zarówno na tacę jak i wpłacane na konto parafialne. Został ukończony strop w kościele, rozpoczęliśmy murowanie drugiej wieży. Dziękuję panu Kasprzyńskiemu za wykonanie podjazdów dla wózków przy plebanii i wewnątrz.

5. Dziękuje Wszystkim, którzy złożyli ofiary oraz dary na paczki dla ubogich. Wydano 37 paczek na Święta. Bóg Zapłać.

6. W przyszłą niedzielę (7 IV) Święto Miłosierdzia Bożego. W tym dniu rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia. Proszę przynosić skarbonki Jałmużny wielkopostnej.
W niedzielę Miłosierdzia Bożego (7 IV) odbędzie się Piesza Pielgrzymka do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Białymstoku. Jedna z grup wyruszy sprzed naszego kościoła o godz. 12:45. Zachęcamy do udziału w tej pielgrzymce. Nie trzeba się zapisywać. Msza o godz. 15:00.

7. Zachęcamy serdecznie do adoracji Najświętszego Sakramentu w środę 17:30.

8. XII PIESZA PIELGRZYMKA DO SANKTUARIUM MIŁOSIERDZIA BOŻEGO w Białymstoku odbędzie się w Niedzielę Miłosierdzia, 7 kwietnia br. Jedna z grup wyruszy sprzed naszego kościoła o godz. 12:45. Zachęcamy do udziału w tej pielgrzymce. Nie trzeba się zapisywać.

9. Zapraszam na parafialną pielgrzymkę do Medjugorie w terminie 20 – 27 wrzesień 2024, wylot samolotem z Warszawy.


Życzymy Wszystkim - Parafianom i Gościom - radosnych, zdrowych oraz błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego! Niech Zmartwychwstały Chrystus otworzy nam oczy i serca, napełni pokojem i radością, światłem Ducha Śwyętego. Abyśmy umieli Go rozpoznać i o Nim świadczyć w codziennym życiu!