29 Niedziela Zwykła - 22.X.2023


1. Dziś (22. X) Niedziela misyjna, początek tygodnia misyjnego, polecamy w modlitwie misjonarzy. Taca na misje.

2. Zapraszamy do scholii nowe chętne osoby aby chwalić Pana Boga śpiewem. Najbliższe spotkanie w sobotę godz. 12:00 w salce na plebanii.

3. W tym tygodniu wspominamy:
- poniedziałek (23 X) wspomnienie św. Jana Kapistra, prezbitera,
- sobotę (28 X) święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

4. Różaniec 17:15, w niedzielę po Mszy o 10:00. Zapraszam nowe chętne osoby do wpisania się do Róż Różańcowych i wspólnej modlitwy.

5. BÓG ZAPŁAĆ! - za ofiary składane na potrzeby naszej Parafii: zarówno na tacę jak i wpłacane na konto parafialne. Na budowę naszego kościoła w ubiegła niedzielę zebrano 7307zł. Trwają prace przy budowie wieży.

6. Do nabycia październikowy numer "Dróg Miłosierdzia". Zapraszamy do stałych rubryk: "Panie, naucz nas się modlić!", "Rozważania na niedziele" czy "Wychowanie do wartości" - tu polecamy artykuł na temat hejtu w Internecie. Rycerz Niepokalanej.

7. Tradycyjne modlitwy za zmarłych - WYPOMINKI - będą odprawiane w naszym kościele od 1 do 3 XI 2023 r.: o godz. 17:00 - część różańca z WYPOMINKAMI, a o godz. 18:00 MSZA ŚWIĘTA za zmarłych poleconych BOGU w WYPOMINKACH. Kartki do wpisania imion i nazwisk zmarłych są na stolikach przy wyjściu z kościoła. Można wziąć zwykłą kartkę i wpisać swoich bliskich zmarłych.


Życzymy Wszystkim - Parafianom i Gościom - dobrej niedzieli i pomyślnego tygodnia, zdrowia duszy i ciała!