27 Niedziela Zwykła - 8.X.2023


1. Dziś spotkanie dzieci i rodziców przed I Komunią św. na Mszy o 12:00.
Młodzież do Bierzmowania proszę o uczestnictwo różańcu, w piątki. A spotkanie klas VIII za tydzień (15 X) na Mszy o 12:00

2. Zapraszamy do scholii, nowe chętne osoby aby chwalić Pana Boga śpiewem. Najbliższe spotkanie w sobotę Godz. 12:00 w salce na plebanii.

3. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy trwali w adoracji przy obrazie Matki Bożej Solidarności i relikwiach ks. Jerzego. Dziękuję za poprowadzenie 40 godzinnego nabożeństwa ks. Pawłowi Żukowskiemu. Za wieczorne adoracja zakończone Apelem Jasnogórskim.

4. W tym tygodniu wspominamy:
- środa (11 X) wspomnienie św. Jana XXIII papieża.
- czwartek (12 X) wspomnienie bł. Jana Beyzyma, prezbitera.
- piątek (13 X) wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego. Prezbitera.
- sobota (14 X) wspomnienie św. Małgorzaty Marii Alacoque.
* Od przyszłego tygodnia Różaniec 17:15, w niedzielę po Mszy o 10:00.

Zapraszam nowe chętne osoby do wpisania się do Róż Różańcowych.


5. BÓG ZAPŁAĆ! - za ofiary składane na potrzeby naszej Parafii: zarówno na tacę jak i wpłacane na konto parafialne. Za tydzień taca w całości na budowę naszego kościoła. Trwają prace przy budowie wieży.

6. Do nabycia październikowy numer "Dróg Miłosierdzia". W związku z piętnastą rocznicą beatyfikacji ks. Michała Sopoćki i cudu eucharystycznego w Sokółce. Zamieszczone zostały artykuły dotyczące tych jakże ważnych dla naszej Archidiecezji wydarzeń. Zapraszamy do stałych rubryk: "Panie, naucz nas się modlić!", "Rozważania na niedziele" czy "Wychowanie do wartości" - tu polecamy artykuł na temat hejtu w Internecie.

7. Czwartek 12 X zapraszam na spotkanie 18:30, osoby które jadą na pielgrzymkę do Lourdes na plebanii.

8. Archidiecezjalne Wyższe Seminarium Duchowne w Białymstoku zaprasza na Dzień Skupienia Grona Przyjaciół Seminarium 14 października 2023r. o godz. 10:00. Odbędzie się on w gmachu AWSD w Białymstoku przy ul. Warszawskiej 46.

9. Za tydzień (15 X) XXIII dzień Papieski, pod hasłem „Cywilizacja Życia”. Zbiórka do puszki na zdolną młodzież z ubogich rodzin.


Życzymy Wszystkim - Parafianom i Gościom - dobrej niedzieli i pomyślnego tygodnia, zdrowia duszy i ciała!