6 Niedziela Zwykła - 11.II.2024


1. Dziś spotkanie dzieci i rodziców przed I komunią św. na Mszy 12:00.
Taca na fundusz remontowo- budowlany Archidiecezji.

2. Dziś Światowy Dzień Chorego, wspomnienie MB z Lourdes, modlimy się za wszystkich chorych.

3. Za tydzień do naszej parafii przybędzie kleryk z Seminarium w Białymstoku, będzie modlił się i zbierze ofiary na potrzeby seminarium.
Po Mszy o 12:00 spotkanie do bierzmowania młodzieży.

4. Na budowę kościoła będziemy zbierać w ostatnią niedzielę 25 lutego. BÓG ZAPŁAĆ! - za ofiary składane na potrzeby naszej Parafii oraz wpłacane na konto parafialne. Dziękuję za udział w Parafialnym Balu Karnawałowym. Na budowę zostało 6200zł.

5. Środa Popielcowa (14 II) rozpoczyna się okres Wielkiego Postu. Msza św. z posypaniem głów popiołem godz. 7:00, 16:30 i 18:00. W tym dniu obowiązuje post ścisły, trzy posiłki dziennie w tym jeden do syta i abstynencja od pokarmów mięsnych.
- środa Adoracja Najświętszego Sakramentu od 17:30.

6. Nabożeństwa pasyjne w czasie Wielkiego Postu w naszym kościele:
- DROGA KRZYŻOWA: w piątki o godz. 17:15, a w niedzielę po Mszy o 12:00.
- GORZKIE ŻALE: w środy i soboty po wieczornej Mszy św. W niedzielę po Mszy o 10:00.

7. Do nabycia lutowy numer „Dróg Miłosierdzia”. Wobec rozpoczynającego się wkrótce Wielkiego Postu znajdziemy w nim zachętę do przeżycia tego czasu jako czasu osobistego nawrócenia. Polecamy rozmowę z proboszczem jednej z białostockiej parafii pt. "Od głodu do nasycenia Bogiem" oraz motywujący do życia w prawdzie artykuł "Karnawał bez maski". Wielką pomocą w przeżywaniu okresu Wielkiego Postu może być Droga Krzyżowa - przygotowana specjalnie dla Czytelników "Dróg Miłosierdzia". Zapraszamy do lektury!
Do nabycia nowy Rycerz Niepokalanej. Cena prasy - 5 zł.Życzymy Wszystkim Parafianom i Gościom błogosławionej niedzieli oraz dobrego tygodnia. Zdrowia Duszy i ciała!