4 Niedziela zwykła - 29.I.2023


1. W tym tygodniu przypada
- pierwszy czwartek miesiąca (2 II), modlimy się o powołania.
Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. godz. 8:00, 10:00, 18:00. Błogosławieństwo gromnic. Dzień Życia Konsekrowanego. Pożegnanie Żłóbka. Taca na zakony klauzurowe.
- pierwszy piątek czcimy Najświętsze Serce Pana Jezusa.
Poświęcenie świec św. Błażeja, patrona chorób gardła 7:00 i 18:00.
Odwiedziny chorych od 8:30.
- pierwsza sobota czcimy Niepokalane Serce Maryi. Adoracja Najświętszego Sakramentu od 17:15 i wymiana tajemniczek różańcowych.

2. Wracamy do cotygodniowej środowej Adoracji Najświętszego Sakramentu 17:30.

3. Do nabycia „świece gromnice” 12 zł para, które poświęcimy 2 lutego.

4. Stowarzyszenie „Szansa” zaprasza na darmowe konsultacje dla całych rodzin.Szczegóły na plakacie.

5. Zapraszamy na Parafialny Bal Karnawałowy w restauracji „LECH” - 18 luty, godz. 19:00. Różne atrakcje, licytacja, dochód na budowę naszego kościoła. Możemy przynosić gadżety na licytacje, które wspomogą naszą budowę.

6. Zbiórka do puszki na hospicjum „Dom Opatrzności Bożej” na ul. Sobieskiego, jako alternatywa dla dzisiejszej akcji.

7. Zakończyliśmy kolędę, odwiedziny duszpasterskie. Serdecznie dziękuję za miłe spotkania w waszych domach, ciekawe rozmowy, podpowiedzi i sugestie, za wszelkie życzliwe słowa i gesty względem nas kapłanów, smaczne poczęstunki. BÓG ZAPŁAĆ! Zapisało się do parafii 23 rodziny nowe, przyjęły z modlitwą 772 rodziny, nie przyjęło 396 rodzin, (nowe ulice Czarnogórska i Ogrodowa w Klepaczach).
Dziękuję za ofiary składane na potrzeby naszej Parafii oraz wpłacane na konto parafialne. Za ofiary przy kolędzie zebrano 109,710zł.


Życzymy Wszystkim Parafianom i Gościom błogosławionej niedzieli oraz dobrego tygodnia! Spokojnych ferii i dobrego odpoczynku!