6 Niedziela zwykła - 12.II.2023


1. Dziś na Mszy o 12:00 spotkanie dzieci i rodziców do pierwszej komunii św.
Za tydzień spotkanie do bierzmowania młodzież kl. VIII godz. 12:00.

2. W tym tygodniu przypada:
- wtorek (14 II), święto św. Cyryla i Metodego, patronów Europy .

3. W środę 17:30 Adoracji Najświętszego Sakramentu.

4. Zachęcamy do lektury najnowszego numeru "Dróg Miłosierdzia". Znajdziemy w nim m.in. artykuł pt. „Łagodna siła wiary, mądrości i prawdy” o duchowym dziedzictwie, jakie pozostawił nam papież Benedykt XVI; rozmowę z siostrami kamedułkami z klasztoru w Tyszowcach nawiązującą do Dnia Życia Konsekrowanego, a także w związku z obchodzonym 11 lutego Światowym Dniem Chorego materiał poświęcony Hannie Chrzanowskiej, błogosławionej pielęgniarce, prekursorce opieki hospicyjnej.
W kontekście ostatnich, nagłaśnianych w mediach, deklaracji wystąpienia ze wspólnoty Kościoła katolickiego, warto zapoznać się z artykułem mówiącym o konsekwencjach apostazji.
Zachęcamy również do zapoznania się z nową ramówką archidiecezjalnego „Radia i”, z nowymi pasmami programowymi i ciekawymi audycjami.
Nowy Rycerz Niepokalanej. 5zł.

5. W odpowiedzi na apel Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski pragniemy włączyć się w duchową i materialną pomoc okazaną ofiarom trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii. W związku z tym dzisiaj (12 lutego 2023r) zbiórka do puszki.

6. Zapraszamy na Parafialny Bal Karnawałowy w restauracji „LECH” - 18 lutego godz. 19:00. Różne atrakcje, możemy przynosić gadżety na licytacje, które wspomogą naszą budowę.

7. Za tydzień ofiary składane na tacę w całości na budowę naszego kościoła.


Życzymy Wszystkim Parafianom i Gościom błogosławionej niedzieli oraz dobrego tygodnia!