Niedziela Wielkanocna - 9.IV.2023


1. Dziś Msze św. o godz. 6:00, 9:00, i 10:00. Wieczorem nie ma.
- Drugi dzień Świąt Wielkanocy Msze 8:00, 10:00, 12:00, wieczorem nie ma. Jutrzejsza taca będzie zbierana na KUL i Centrum Pastoralno - Katechetyczne w Białymstoku.

2. Uroczystość Wielkanocną obchodzimy przez 8 dni (oktawa). Zapraszamy na Msze św. oktawy Wielkanocnej. W piątek (14 IV) ze względu na oktawę Wielkanocną nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Do soboty (15 IV) po Mszy św. wieczornej będziemy odprawiać Nowennę do Miłosierdzia Bożego.

3. Dziękuję - Pani Rutkowskiej za ofiarowanie Paschału na tegoroczne Święta Wielkanocne. Wszystkim z Kół Żywego Różańca, osobom indywidualnym, za ofiary na kwiaty do kościoła.

4. BÓG ZAPŁAĆ! - za ofiary składane na potrzeby naszej Parafii: zarówno na tacę jak i wpłacane na konto parafialne.

5. W przyszłą niedzielę (16 IV) Święto Miłosierdzia Bożego. W tym dniu rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia. Proszę przynosić skarbonki Jałmużny wielkopostnej.
W niedzielę Miłosierdzia Bożego (16 IV) odbędzie się Piesza Pielgrzymka do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Białymstoku. Jedna z grup wyruszy sprzed naszego kościoła o godz. 12:30. Zachęcamy do udziału w tej pielgrzymce. Nie trzeba się zapisywać.

6. AWSD w Białymstoku zaprasza na rekolekcje powołaniowe dla młodzieży męskiej (od 16 roku życia) w dniach 14 - 16 kwietnia 2023 r. Szczegóły na stronie internetowej AWSD.

7. Dziękuje Wszystkim, którzy złożyli ofiary oraz dary na paczki dla ubogich. Wydano 35 paczek na Święta. Bóg Zapłać.

8. Caritas Archidiecezji Białostockiej wraz z Zespołem Szkół Katolickich im. Matki Bożej Miłosierdzia serdecznie zapraszają osoby samotne, potrzebujące oraz rodziny wielodzietne na uroczyste śniadanie wielkanocne 9 kwietnia na godz. 7:30 do hali sportowej szkoły przy ul. Kościelnej 3 w Białymstoku. Do wielkanocnego śniadania zasiądzie wraz z przybyłymi Arcybiskup Metropolita Józef Guzdek.

9. Zachęcamy serdecznie do adoracji Najświętszego Sakramentu w środę 17:30. A po Mszy 18:30 rozpoczęcie Rekolekcji Ewangelizacyjnych.


Życzymy Wszystkim - Parafianom i Gościom - radosnych, zdrowych oraz błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego!