Transmisja nabożeństw z naszej kaplicy
Kliknij aby zobaczyć.


34 Niedziela 20.XI.2022 - Uroczystość JEZUSA CHRYSTUSA Króla Wszechświata


1. Dziś po Mszy św. o godz. 10.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, litania do NSPJ i akt poświęcenia. Za pobożne odmówienie aktu poświęcenia można dziś uzyskać odpust zupełny.

2. Dziś na Mszy o 12.00 spotkanie do bierzmowania kl. VIII.

3. W tym tygodniu:
- w poniedziałek (21 XI) wspomnienie Ofiarowania NMP.
- w wtorek (22 XI) wspomnienie św. Cecylii, Dziewicy i Męczennicy, Patronki Muzyki Kościelnej - organistów, chórów i scholi.
- w czwartek (24 XI) wspomnienie św. Andrzeja Dung-Lac, Kapłana i Towarzyszy, Męczenników.

4. W następną niedzielę (27 XI) rozpoczyna się ADWENT i Nowy Rok Kościelny pod hasłem „Wierzę w Kościół Chrystusowy”. W tym czasie oczekujemy i przygotowujemy się na przyjście PANA JEZUSA. RORATY będą odprawiane we wtorki i czwartki o godz. 18.00 i w soboty o godz. 7.00.

5. W I niedzielę Adwentu (27 XI) zostaną poświęcone opłatki wigilijne, które można nabywać w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Ofiary złożone za opłatki będą przeznaczone na budowę naszego kościoła.

6. Zapraszamy do lektury listopadowego numeru “Dróg Miłosierdzia”, oraz Rycerz Niepokalanej razem z kalendarzem na nowy rok.

7. BÓG ZAPŁAĆ! - za ofiary składane na potrzeby naszej Parafii oraz wpłacane na konto parafialne. Dzisiejsze ofiary w całości na budowę naszego kościoła.

8. Do puszki na pomoc Ukrainie zebrano i przekazano 1684 zł.


Życzymy Wszystkim - Parafianom i Gościom - wielu łask Bożych, dobrej niedzieli i pomyślnego tygodnia, zdrowia duszy i ciała!